Grey's Anatomy Croatia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fanovi Grey's Anatomy iz Hrvatske raspravljaju o svojoj najdrazoj seriji.
 
Početna stranicaPortalLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?

Go down 
4 posters
Autor/icaPoruka
4evermerder
Administrator
Administrator
4evermerder


Female Broj postova : 228
Birthday : 22.09.1991
Age : 32
Join date : 10.09.2009
Lokacija : Varaždin

Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Empty
PostajNaslov: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Emptysri lis 28, 2009 8:51 pm

Želimo da ovaj forum bude idealno mjesto za sve ljubitelje serije Uvod u Anatomiju, pa vas hoću pitati kako ste naišli na ovaj forum? Preko linka, google-a, facebook-a, drugo?

Jeste li član naših twitter i facebook stranica?
Želimo raširiti vijest o ovom forumu- u tu svrhu postoje facebook i twitter stranice foruma:
Facebook - Grey's Anatomy Croatia
Twitter - GA_Croatia

Koliko često čitate naš blog?
Na našem blogu možete pročitati najnovije vijesti iz svijeta Grey's Anatomy- svake nedjelje naše blogerice Mrs Shepherd i GA<3 pisat će nove postove.
Grey's Anatomy Croatia - Blog
[Vrh] Go down
Mrs Shepherd
Intern
Intern
Mrs Shepherd


Female Broj postova : 130
Birthday : 22.03.1995
Age : 29
Join date : 05.09.2009
Lokacija : Zagreb

Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Emptysri lis 28, 2009 8:54 pm

Za ovaj forum sam saznala preko Google-a. Upisala sam Grey's anatomy forum i trazila forume ali na hrvatskom i naisla na ovo. Registrirala se i nije mi bilo vazno dal ima 1000 clanova il 1, samo sam se zeljala ukljuciti i podjelite s nekim svoje odusevljenje kad nitko od mojih, na njihovu nesrecu, ne prati Uvod u anatomiju.
Clanica sam na facebooku a twitter nemam ( bila jos jedna ovisnica Very Happy ).
[Vrh] Go down
snow star
Nurse
Nurse
snow star


Female Broj postova : 75
Birthday : 16.11.1988
Age : 35
Join date : 13.09.2009

Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Emptyčet lis 29, 2009 12:11 am

Također preko Googla(nema sta se ne nađe preko njega Very Happy),trazila sam bilo kakav forum.
nije mi cak bilo vazno dal je na hravtskom ili engleskom,samo da s nekim mogu podijelit svoje misljenje,najvise zbog toga sto moje frendice koje prate Uvod ne gledaju novu sezonu vec je cekaju da pocne na TV-u,(iako ja tu i tamo kad se upustimo u raspravu ubacim koju sta ce se dogodit heheh Twisted Evil ),a ja sam htjela podijelit svoje misljenje sa onima koji su je poceli pratit...
[Vrh] Go down
GA<3
Nurse
Nurse
GA<3


Female Broj postova : 46
Birthday : 20.02.1996
Age : 28
Join date : 13.09.2009
Lokacija : Hrvatska

Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Emptyčet lis 29, 2009 11:25 am

Ja sam čula od sestre xD

Što se bloga tiče, moram ga čitat jer ga pišem Very Happy
[Vrh] Go down
4evermerder
Administrator
Administrator
4evermerder


Female Broj postova : 228
Birthday : 22.09.1991
Age : 32
Join date : 10.09.2009
Lokacija : Varaždin

Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Emptypet lis 30, 2009 11:29 pm

Postavila sam ovo pitanje da saznam na što se moramo usredotočiti kod reklamiranja foruma.
Meni je samo jako žao što interes za ovaj forum nije veći- stvarno bi htjela da što više ljudi sazna za ovaj forum i da se uključe u raspravu. Iako ni to što nas je malo nije tako loše- bar se svi već dosta dobro poznajemo, i atmosfera je prijateljska.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum? Empty

[Vrh] Go down
 
Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Forum News
» Forum na Face-u

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Grey's Anatomy Croatia :: Forum :: O forumu-
Forum(o)Bir: