Fanovi Grey's Anatomy iz Hrvatske raspravljaju o svojoj najdrazoj seriji.

Početna stranicaPortalCalendarFAQPretraľnikČlanstvoKorisničke grupeRegistracijaLogin

Share | 

Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Autor/icaPoruka
4evermerder
Administrator
Administrator

Female Broj postova : 228
Birthday : 22.09.1991

PostajNaslov: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   sri lis 28, 2009 8:51 pm

Želimo da ovaj forum bude idealno mjesto za sve ljubitelje serije Uvod u Anatomiju, pa vas hoću pitati kako ste naišli na ovaj forum? Preko linka, google-a, facebook-a, drugo?

Jeste li član naših twitter i facebook stranica?
Želimo raširiti vijest o ovom forumu- u tu svrhu postoje facebook i twitter stranice foruma:
Facebook - Grey's Anatomy Croatia
Twitter - GA_Croatia

Koliko često čitate naš blog?
Na našem blogu možete pročitati najnovije vijesti iz svijeta Grey's Anatomy- svake nedjelje naše blogerice Mrs Shepherd i GA<3 pisat će nove postove.
Grey's Anatomy Croatia - Blog

Korisnički profil
Mrs Shepherd
Intern
Intern

Female Broj postova : 130
Birthday : 22.03.1995

PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   sri lis 28, 2009 8:54 pm

Za ovaj forum sam saznala preko Google-a. Upisala sam Grey's anatomy forum i trazila forume ali na hrvatskom i naisla na ovo. Registrirala se i nije mi bilo vazno dal ima 1000 clanova il 1, samo sam se zeljala ukljuciti i podjelite s nekim svoje odusevljenje kad nitko od mojih, na njihovu nesrecu, ne prati Uvod u anatomiju.
Clanica sam na facebooku a twitter nemam ( bila jos jedna ovisnica Very Happy ).

snow star
Nurse
Nurse

Female Broj postova : 75
Birthday : 16.11.1988

PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   čet lis 29, 2009 12:11 am

Također preko Googla(nema sta se ne nađe preko njega Very Happy),trazila sam bilo kakav forum.
nije mi cak bilo vazno dal je na hravtskom ili engleskom,samo da s nekim mogu podijelit svoje misljenje,najvise zbog toga sto moje frendice koje prate Uvod ne gledaju novu sezonu vec je cekaju da pocne na TV-u,(iako ja tu i tamo kad se upustimo u raspravu ubacim koju sta ce se dogodit heheh Twisted Evil ),a ja sam htjela podijelit svoje misljenje sa onima koji su je poceli pratit...
[Vrh] Go down
Korisnički profil
GA<3
Nurse
Nurse

Female Broj postova : 46
Birthday : 20.02.1996

PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   čet lis 29, 2009 11:25 am

Ja sam čula od sestre xD

Što se bloga tiče, moram ga čitat jer ga pišem Very Happy

Korisnički profil
4evermerder
Administrator
Administrator

Female Broj postova : 228
Birthday : 22.09.1991

PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   pet lis 30, 2009 11:29 pm

Postavila sam ovo pitanje da saznam na što se moramo usredotočiti kod reklamiranja foruma.
Meni je samo jako žao što interes za ovaj forum nije veći- stvarno bi htjela da što više ljudi sazna za ovaj forum i da se uključe u raspravu. Iako ni to što nas je malo nije tako loše- bar se svi već dosta dobro poznajemo, i atmosfera je prijateljska.

Korisnički profil
Sponsored content

PostajNaslov: Re: Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?   

[Vrh] Go down

Pitanje za korisnike: Kako ste saznali za ovaj forum?
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» SRETAN ROĐENDAN, MIH!
» Početak školske godine
» SRETAN ROĐENDAN!
» Mehanotehnika Modeli